Zapraszamy na szkolenie online: Izolacja wodochronna dachów! Trwałe rozwiązania na bazie płynnej żywicy

Pobierz obrazki
Izolacja wodochronna dachów!
Trwałe rozwiązania na bazie płynnej żywicy
Każdy budynek wymaga zastosowania zewnętrznej warstwy ochronnej – „skóry”, która będzie go zabezpieczać przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Dachy stanowią element zewnętrzny budynków i odgrywają istotną rolę w zapewnianiu trwałości konstrukcji. Jako górna warstwa budowli zapobiegają one przenikaniu wody przez powierzchnie poziome lub nachylone.
Wszystkie te czynniki powodują, że dachy stanowią jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych.
Brak szczelności dachu jest szczególnie łatwy do zauważenia – nieprawidłowe zabezpieczenie pokrycia dachowego wpływa na funkcjonalność całej konstrukcji.
Hydroizolacje natryskiwane na gorąco to rozwiązanie odpowiednie do wszystkich typów pokryć dachowych​!
Systemy natryskowe są wodoszczelne oraz mają doskonałe właściwości mostkujące pęknięcia. Dzięki swojej lekkości i odporności na zużycie, idealnie nadają się do hydroizolacji dachów we wszystkich rodzajach budynków.
Zarejestruj się na seminarium online prowadzone przez eksperta w dziedzinie hydroizolacji!
Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie prezentacji multimedialnej z możliwością zadawania pytań w formie czatu.
Wtorek 22.09    godzina 10:00
Jeżeli uważasz, że ktoś z Twoich znajomych może być zainteresowany tematyką szkolenia – prześlij mu, proszę, to zaproszenie.
Pobierz obrazki
Janusz Banera

Dyrektor Techniczny
Master Builders Solutions

tel: +48 600 257 657
janusz.banera@basf.com
 
BASF Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 142b, Warszawa 02-305, Polska
Niniejszy e-mail reklamowy wysłany został przez Grupę MEDIUM (właściciel portali: RynekInstalacyjny.pl, Administrator24.info, elektro.info.pl, EkspertBudowlany.pl, IZOLACJE.com.pl) z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, zgodnie z regulaminem i na zlecenie BASF Polska Sp. z o.o..
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z wytycznymi polityki prywatności oraz z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony
www.izolacje.com.pl

Powered by WPeMatico

Related posts

Leave a Comment