Prośba o potwierdzenie zapisu do newslettera

Czy potwierdzasz zapis
do newslettera?
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ zapisałeś się do listy mailingowej administrator24.info. Prosimy o potwierdzenie zapisu przez kliknięcie
w przycisk:
Tak, zapisz mnie do tej listy
Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info.

Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować do naszego administratora stron www pod adresem: odo@medium.media.pl

Dane wpisane podczas rejestracji użytkownika, jak i wszystkie inne dane podawane w czasie korzystania dokonywania płatności za dostęp do treści płatnych bądź innego korzystania z portalu www.rynekinstalacyjny.pl pozostają objęte tajemnicą i są przetwarzane oraz przechowywane zgodnie z zasadami obowiązującego prawa dotyczącego ochrony danych osobowych i prywatności.

Działamy na podstawie Państwa zgody.

Grupa MEDIUM nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Użytkowników portalu www.administrator24.info.

Dane Państwa przechowujemy do czasu wycofania Państw zgody na przetwarzanie danych osobowych z uwzględnieniem czasu przechowywania danych osobowych określonych w odrębnych przepisach.

Mają Państwo zawsze prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich sprostowania. 

Mogą Państwo zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Swoich danych.

Na Państwa żądanie możemy przenieść Państwa dane osobowe do wskazanego przez Państwa podmiotu gospodarczego.

Zawsze, w każdym momencie, mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych klikająć w link rezygnacji z newslettera.

Mogą Państwo też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Państwa danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego, jest dobrowolne.

Klienci zlecający komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane osób znajdujących się na listach adresowych Grupy MEDIUM.

Stosujemy tzw. profilowanie, tzn. śledzimy historię otwieralności przez Państwa e-maili, aby później wysyłać Państwu informacje najbardziej dla Państwa przydatne.

Zbiór danych osobowych został zgłoszony do GIODO, Nr księgi 129259, Nr zgłoszenia 009502/2013..

Dane sa chronione zgodnie z polityką prywatności www.administrator24.info oraz ustawa o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926, z późn.zm.).

W każdej chwili możesz też wypisać się z listy klikając w link rezygnacji. Jeśli nie zapisywałeś się na listę i nie chcesz otrzymywać od nas newslettera po prostu nie potwierdzaj zapisu.
Mailingi obsługuje FreshMail

Powered by WPeMatico

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *